راهكار مديريت :: براي افرادي كه به گونه‌اي با مديريت سر و كار دارند: مديران، مهندسان صنايع، حسابداران، مهندسان آي تي، مشاوران مديريت، شركت‌هاي خدمات مديريت، برنامه‌ريزان، دانشجويان و اساتيد و پژوهشگران رشته‌هاي مديريت، مهندسي صنايع، حسابداري و فناوري اطلا
نظر

نظر : «جناب آقاي دكتر حسن روحاني رييس جمهور محترم سلام عليكم احتراماً به استحضار مي رساند تعد»

عنوان پيامجناب آقاي دكتر حسن روحاني رييس جمهور محترم سلام عليكم احتراماً به استحضار مي رساند تعد
متن پيام

جناب آقاي دكتر حسن روحاني رييس جمهور محترم سلام عليكم

احتراماً به استحضار مي رساند تعدادي از نيروهاي فعال و كاردان در اين اداره كل تحت عنوان رسمي كارگري مشغول به انجام وظيفه هستيم كه اغلب داراي مدرك تحصيلي دانشگاهي بوده كه متاسفانه مزاياي مندرج در احكام كارگزيني و ساير مزاياي جانبي از جمله بدي آب و هوا، محروميت مناطق جنگي حق تحصيلات دانشگاهي و سختي كار و ………. شامل ما نمي شود.

جالب اينكه چارت خالي سازماني داريم كه با توجه به سوابق و تخصصي كه هر كدام از ما در مشاغلي كه سالها در آن كار مي كنيم و تجربه كافي را كسب نموده ايم. در اداره اي كه در آن هستيم حتي اگر چارت خالي نيز نداشته باشد مسئولين محترم سازمان مي توانند از مركز درخواست پست جديد نمايند.

حال اين اين سوال براي همه ما پيش آمده كه ما واقعاً چه نوع استخدامي هستيم نه مثل كارگران مشمول قانون كاريم و نه مانند همكاران خدمات كشوري! موقع پرداخت پاداش پايان سال، عيدي ما بايد اندازه مبلغ عيدي كارمندان رسمي باشد چونكه حقوق ما از محل بند (( و )) تبصره ۱۹ قانون بودجه و از طريق خزانه پرداخت مي شود. اگر تفاوت ما از نوع بيمه باشد كه نيروهاي پيماني و قرادادهاي كار معين نيز بيمه تأمين اجتماعي مي باشند! مسئولين بايد به اين امر مهم توجه داشته باشند كه ما كارگر شركتهاي خصوصي و يا كارخانجات نيستيم بلكه ما به استخدام سازماني كاملاً دولتي درآمده ايم. لذا جهت احقاق حقوق و پرهيز از تبعيض و ايجاد عدالت اداري ما كاركنان رسمي كارگري شاغل در اداره دولتي خواهان تبديل وضعيت در قالب طرح از رسمي كارگري به رسمي كشوري و يا پيماني مي باشيم تا بتوانيم همانند كاركنان رسمي از قانون نظام هماهنگ و خدمات كشوري بهره مند شويم.اين مشكل كليه همكاران رسمي كارگري بهزيستي سراسر كشور مي باشد از جمله حوزه انتخابيه جنابعالي با توجه به درايت، لياقت و توانمندي جنابعالي اميد است كا در كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي در قالب طرح تبديل وضعيت از رسمي كارگري به پيماني يا رسمي كشوري اقدام فرماييد و اين طرح هيچگونه بار مالي براي دولت ندارد و فقط تكليف كاركنان رسمي كارگري مشخص مي كنند. با تشكر فراوان جمعي از نيروهاي رسمي كارگري بهزيستي نمايندگان محترم سراسر كشور در مجلس شوراي اسلامي و رئيس كميسيون پژوهش مجلس شوراي اسلام سلام عليكم با سلام و احترام، ضمن تقدير و تشكر از جنابعالي كه به عنوان طراح، طرح تبديل وضعيت كاركنان رسمي كارگري به پيماني و رسمي تلاش فراواني نموده ايد. همانطور كه مستحضر مي باشيد در مورخ ۲۰/۹/۹۲ طرح مذكور با قيد يك فوريت به تصويب نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي رسيد. بي گمان اين حاصل كوشش و نظر مساعد شما در اين امر بوده است كه طرح مذكور طي شماره ۱۶۲ مورخ ۲۰/۹/۹۲ در كميسيون اجتماعي مجلس در دست بررسي مي باشد.

لازم به ذكر است حدوداً ۹۰% از نيروهاي رسمي كارگري داراي مدرك تحصيلي فوق ديپلم مرتبط بوده و هم اكنون مشغول ادامه تحصيل در مقطع ليسانس مي باشند. اميد است با همت والايي كه براي همه ما ثابت گرديده كه با توجه به اينكه اين طرح گويا فقط شامل كساني مي شود كه داراي مدرك تحصيلي ليسانس بوده لذا از شما خواستاريم كه در جزئيات اين طرح فوريت دوم آن كه روزهاي آتي در صحن علني مجلس مطرح مي شود قيد شود كه مدارك فوق ديپلم نيز از اين طرح بهره مند گردند و كاركنان رسمي كارگري حوزه انتخابيه جنابعالي هم اين مشكلات را دارند. موفقيت و سربلندي شما را از درگاه ايزدي در تمامي مراحل زندگي خواستاريم. با تشكر فراوان جمعي از نيروهاي رسمي كارگري بهزيستي گريزي بر مشكل حل‌نشده‌اي به نام كاركنان رسمي كارگري ادارات ايلام اكنون «اميد» به «تدبير» دكتر روحاني است بيش از يكسال از نوشتن نامه نخست به رياست جمهوري، مسئولان استاني و نمايندگان مجلس مي گذرد. نامه اي كه هنوز هم بسياري از نويسندگانش اميدوار به رسيدن جوابش هستند. براي بسياري از آنها باور كردني نيست مردي ميانه اندام و هميشه در سفردولتهاي نهم و دهم كه براساس آمار، گيرنده بيشترين در خواستها و نامه هاي مردمي در عمر پربركت نظام جمهوري اسلامي بوده است و در مدت صدارتش در خيابان پاستور هيچ نامه ويا درخواست به حقي را بي پاسخ نگذاشته هنوز جواب نامه آنها را نداده است . آنها جمعي از كاركنان رسمي كارگري نهادهاي دولتي استان ايلام هستند كه حالا با نگراني روزهاي واپسين باقيمانده از عمر دولت دهم را مي شمارند. روزهايي كه هرچند هر ساعتش براي بيشتر شهروندان ايراني آبستن خبري از حل مشكلات استخدام در ارگانهاي دولتي، اجراي طرحهاي حمايتي ازقشرهاي مختلف و انجام برنامه هاي معطل مانده در دولتهاي قبلي است اما هنوز با وجود اجراي طرحهايي نظير خد

آدرس صفحهhttp://www.mgtsolution.com/olib/465451640.aspx
درباره مطلب جاري نظر دهيد مطالب مرتبط با مطلب جاري

 

 

مطالب مرتبط

 

 

ابتداي صفحه

دوره‌های آموزشی
راهکار مدیریت

6
اردیبهشت 1397

آشنایی با طرح طبقه بندی مشاغل

6
اردیبهشت 1397

اصول تنظیم و انعقاد قراردادها

20-21
اردیبهشت 1397

دوره دو روزه آشنايي با قانون ماليات‌هاي مستقيم و ارزش افزوده و معافيت‌ها

27
اردیبهشت 1397

دوره پیشرفته قراردادها تحلیل های اقتصادی و حقوقی

28
اردیبهشت 1397

اصول و مباني تنظيم تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهاي بين‌المللي

27-28
اردیبهشت 1397

كارگاه آموزشي مديريت مدارك مهندسي پروژه‌ها (تربيت كارشناس DCC)

-
-

آشنایی با قانون کار

-
-

آشنایی با قانون تأمین اجتماعی ویژه کارفرمایان

-
-

کارگاه آموزشی مدیریت عملکرد کارکنان

-
-

مديريت، سازمان‌دهي و اصول اجراي مناقصه‌ها

-
-

کارگاه آموزشی اصول، فنون و ابزار مصاحبه استخدامی

-
-

اصول و فنون مذاکرات

-
-

کارگاه آموزشی بازاریابی و تبلیغات

-
-

آشنایی با قوانین و مقررات تأمین اجتماعی در قراردادهای پیمانکاری

-
-

دوره دو روزه آشنايي با بازرسي سازمان تأمين اجتماعي از دفاتر قانوني

-
-

کارگاه آموزشی مدیریت فروش

-
-

دوره حقوق مهندسی در قراردادهای بزرگ صنعتی

-
-

آيين دادرسي و دفاع در مراجع حل اختلاف

-
-

دوره يك روزه آشنايي با قانون تجارت و لايحه جديد آن

-
-

مديريت، سازمان‌دهي و اصول اجراي مزايده‌ها

-
-

مدیریت زمان

-
-

مدیریت تحول سازمانی استراتژیک

-
-

كارگاه مديريت فرايندهاي كسب و كار با مدلسازي بر اساس استاندارد BPMN2


راهكار مديريت 94-1383
كليه حقوق محفوظ است.
نقل مطالب با ذكر منبع و درج لينك آزاد است.