راهكار مديريت :: براي افرادي كه به گونه‌اي با مديريت سر و كار دارند: مديران، مهندسان صنايع، حسابداران، مهندسان آي تي، مشاوران مديريت، شركت‌هاي خدمات مديريت، برنامه‌ريزان، دانشجويان و اساتيد و پژوهشگران رشته‌هاي مديريت، مهندسي صنايع، حسابداري و فناوري اطلا
نرم‌افزار

نرم‌افزار : «نرم افزار جامع مالي/اداري تالي»

عنواننرم افزار جامع مالي/اداري تالي
شرح

همانطور كه مستحضريد در قرن اطلاعات مديراني موفق ترند كه اطلاعات صحيح وجامع از محدوده كاري خود را بطور كامل در اختيار داشته باشند. بنا براين لزوم بدست آوردن اطلاعات صحيح و جامع وكامل در اسرع وقت با بهره گيري از نرم افزارهاي كامپيوتري ضروري به نظر ميرسد.

.

تالي سيستم با بهره گيري از پرسنل كارآزموده با در نظر گرفتن ديدگاهها و نظرات مشتريان خود و دقيقاٌ هماهنگ با خواستهاي آنان اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري نموده است و يكي از ويژگيهاي سيستم هاي اجرا شده اين است كه بر اساس نياز مشتريان تهيه گرديده است و البته سيستم هاي نرم افزاري مالي اي هم بصورت بسته هاي نرم افزاري آماده ارائه و به شرح زير ميباشد.

ويژگي‌ها

1-سيستم حسابداري- شامل حسابداري مالي، حسابداري انبار ريالي،حسابداري پروژه كه هر يك مستقل ازديگري وهمچنين مرتبط با يكديگر ميتوان مورد استفاده قرار گيرد.

.

2-سيستم پرسنلي- شامل كار گزيني- سازمان و مشاغل – حقوق و دستمزد كه در يك مجموعه ارائه گرديده كه در كارگزيني كليه اطلاعات و سوابق مربوط به پرسنل از فرم اصلي استخدام گرفته تا اطلاعات مربوط به قراردادها و ماموريت ها و تشويقات و تنبيهات و تخصص ها و دوره هاي آموزسي طي كرده و تحصيلات و مشاغل قبلي و سايز البسه را نگهداري نمود و در سازمان ومشاغل انواع مشاغل و واحدهاي خدمتي و مراكز هزينه و همچنين تعداد نفرات و تخصصهاي هر واحد را تعيين نمود و در حقوق و دستمزد ميتوان با تعين كردن دستمزد روزانه هر يك از پرسنل و ثبت كاركرد ماهانه و مقدار مزايا و كسورات نسبت به تهيه ليست حقوق براي حسابداري و ليست ماليات حقوق و ديسكت بيمه اقدام نموده و گزارشات مختلف مالي و پرسننلي تهيه نمود.

.

3-اتوماسيون انبار- شامل سيستم انبار و تداركات ميباشدكه اين سيستم كليه مراحل امور انبارداري شامل در خواست مصرف كننده – تائيد مدير انبار – دستور مديريت - درخواست خريد- تهيه بوسيله تدراكات – تحويل به انبار – تحويل كالاي مصوب به مصرف كننده را به صورت مكانيزه وبدون نياز به چاپ به انجام ميرساند ومديريت را قادر مي سازد كه نظارت كامل بر كليه امور از مرحله درخواست كالا از انبار و يا در خواست خريد تا مرحله تحويل به درخواست كننده را در هر لحظه كه اراده نمايد بر روي كامپيوتر خود داشته باشد ضمناً كدينگ كالا به صورت كاملاً انتخابي وقابل تعريف ميباشد

در ضمن سيستم به دو حالت بدون چاپ روي كاغذ و همچنين با چاپ روي كاغذ قابل بهره برداري ميباشد.

.

4-سيستم دارائي هاي ثابت. اين سيستم با ثبت و نگهداري شماره اموال – مشخصات كامل اموال ومحل نگهداري و تحويل گيرنده آن وهمچنين محاسبه استهلاك سالانه مبلغ موجودي اموال را به صورت روزانه و با انواع گزارشات مختلف در اختيار مديران قرار ميدهد.

.

5-سيستم توليد. كه از مرحله ورود مواد اوليه به خط توليد و مراحل ساخت تا محصول آماده فروش را در بر ميگيرد كه پيش نياز سيستم قيمت تمام شده ميباشد كه هزينه هاي مستقيم وسربار جذب نشده درهر مرحله ساخت را نشان ميدهد كه مديريت با بهره گيري از اطلاعات استخراجي از اين مجموعه ميتواند تصميمات مهم و به موقع اتخاذ نمايد.

.

6-انتظامات- از اين سيستم ميتوان براي ثبت ورود وخروج كالا و وسائط نقليه و همچنين ورود و خروج افراد به كارخانه يا سازمان استفاده نمود كه با اين سيستم ميتواند ورودي ها به قسمت هاي مختلف سازمان را و خروجي ها از هر قسمت راكنترل نمود.

.

7-فروش - اين سيستم از مرحله دريافت سفارش تا مر حله تحويل كالا و صدور فاكتور وصدور حساب اشخاص بر اساس روش مورد استفاده در هر شركت طراحي وتهيه و ارائه گرديده است و تمام سيستم ها طوري طراحي شده است كه ميتوان مراحل دريافت سفارش تا تحويل كالارا رهگيري واز گزارشات مخصوص آن استفاده نمود.

.

8-سيستم خزانه داري – اين سيستم داراي امكانات ثبت اطلاعات چكهاي دريافتي چكهاي پرداختي – در يافت و پرداخت صندوق – رهگيري چكها و رويت عملكرد بانكها مي باشد وگزارشات مورد نياز مديريت در هر يك از موارد فوق را فراهم مي آورد ونكته مهم اين است كه با اين سيستم ميتوان نسبت به چاپ چكها با دستگاه پرينتر از روي كامپيوتر با امكان تعريف ابعاد و مشخصات چكها اقدام نمود و كليه مطالب و مبلغ بر اساس ابعاد ي كه كاربر تعريف مينمايد دقيقا در جاي تعريف شده و محلي كه بايد درج شود چاپ ميگردد.

توليد كنندهشركت تالي سيستم
تلفن تماس4-88324063
نمابر-
درباره مطلب جاري نظر دهيد مطالب مرتبط با مطلب جاري
اين مطلب توسط يكي از اعضاي سايت درج شده است و مسئوليت صحت اطلاعات آن بر عهده سايت راهكار مديريت نيست.

 

 

مطالب مرتبط

  •  1. 

    خوبه

  •  2. 

    سلام خسته نباشيد عالي بود فقط خدمات و امكاناتو بيشتر كنيد.ممنون

 

 

ابتداي صفحه
معرفي نرم‌افزار

مشخصات نرم افزارهاي مرتبط با مديريت و مهندسي صنايع را ثبت كنيد تا «راهكار مديريت»، اين اطلاعات را در سطح وسيع در معرض ديد بازديدكنندگان و موتورهاي جستجوگر قرار دهد

دوره‌های آموزشی
راهکار مدیریت

6
اردیبهشت 1397

آشنایی با طرح طبقه بندی مشاغل

6
اردیبهشت 1397

اصول تنظیم و انعقاد قراردادها

20-21
اردیبهشت 1397

دوره دو روزه آشنايي با قانون ماليات‌هاي مستقيم و ارزش افزوده و معافيت‌ها

27
اردیبهشت 1397

دوره پیشرفته قراردادها تحلیل های اقتصادی و حقوقی

28
اردیبهشت 1397

اصول و مباني تنظيم تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهاي بين‌المللي

27-28
اردیبهشت 1397

كارگاه آموزشي مديريت مدارك مهندسي پروژه‌ها (تربيت كارشناس DCC)

-
-

آشنایی با قانون کار

-
-

آشنایی با قانون تأمین اجتماعی ویژه کارفرمایان

-
-

کارگاه آموزشی مدیریت عملکرد کارکنان

-
-

مديريت، سازمان‌دهي و اصول اجراي مناقصه‌ها

-
-

کارگاه آموزشی اصول، فنون و ابزار مصاحبه استخدامی

-
-

اصول و فنون مذاکرات

-
-

کارگاه آموزشی بازاریابی و تبلیغات

-
-

آشنایی با قوانین و مقررات تأمین اجتماعی در قراردادهای پیمانکاری

-
-

دوره دو روزه آشنايي با بازرسي سازمان تأمين اجتماعي از دفاتر قانوني

-
-

کارگاه آموزشی مدیریت فروش

-
-

دوره حقوق مهندسی در قراردادهای بزرگ صنعتی

-
-

آيين دادرسي و دفاع در مراجع حل اختلاف

-
-

دوره يك روزه آشنايي با قانون تجارت و لايحه جديد آن

-
-

مديريت، سازمان‌دهي و اصول اجراي مزايده‌ها

-
-

مدیریت زمان

-
-

مدیریت تحول سازمانی استراتژیک

-
-

كارگاه مديريت فرايندهاي كسب و كار با مدلسازي بر اساس استاندارد BPMN2


راهكار مديريت 94-1383
كليه حقوق محفوظ است.
نقل مطالب با ذكر منبع و درج لينك آزاد است.